ПРЕМИНУО УЧЕНИК У БЕОГРАДУ: Пао у школи, повредио главу, умро у болници

Биљана Ристивојевић

28. 03. 2024. у 15:42

У ШКОЛИ у Београду 18. марта дошло је до несреће, након које је један од ученика изгубио живот.

ПРЕМИНУО УЧЕНИК У БЕОГРАДУ: Пао у школи, повредио главу, умро у болници

Фото: Д. Балшић

Како је навела директорка школе, туче није било, већ је сплетом несрећних околности, услед физичког контакта један од ученика пао, задобио тешке повреде главе и умро.

- Желимо да нагласимо да није било туче, односно сукоба између два ученика, већ да је несрећним сплетом околности, услед физичког контакта један од ученика пао, задобио тешке повреде главе и, нажалост, касније преминуо. Школа је одмах реаговала, указала је прву помоћ ученику и позвала Хитну помоћ која је брзо дошла и превезла ученика у Ургентни центар. Приликом инцидента ученици су били под надзором наставника и две медицинске сестре који су запослени у школи. Нажалост, и поред напора лекара ученик је дана 22. 3. 2024. године преминуо - навела је.

Она је додала да је у циљу превазилажења ове кризне ситуације за ученике, запослене и родитеље школа припремила план подршке у складу са процедурама поступања у кризној ситуацији.

- Школа је у константном контакту са родитељима ученика и надлежним институцијама - Министарством просвете и полицијом, која спроводи активности из своје надлежности - додала је.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: ЕКСКЛУЗИВНО Погледајте шта полиција ради у кући мајке нестале Данке Илић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

НЕВЕРОВАТНА ПОНУДА ПО СЈАЈНИМ ЦЕНАМА