"ПРАТИМО ПОСТУПАЊЕ ШКОЛЕ": Огласило се Министарство просвете поводом смрти ученика у средњој школи у Београду
У СРЕДЊОЈ занатској школи у Београду 18. марта дошло је до несреће, након које је један од ученика изгубио живот, а тим поводом се огласило и Министарство просвете.
Фото: Беоинфо
Министарство просвете упознато је са несрећом која се догодила у Средњој занатској школи, приликом које је један ученик задобио тешке повреде главе и након неколико дана преминуо.
Школа је о несрећи истог дана обавестила полицију и Министарство просвете и предузела све радње у складу са прописима који регулишу поступање установа у кризним ситуацијама, а које се односе на информисање надлежних институција, родитеља и подршку ученицима, родитељима и запосленима у циљу превазилажења ситуације.
- Министарство прати поступање школе и пружа јој подршку - рекли су из Министарства.
У Средњој занатској школи у Београду дошло је до несреће, након које је један од ученика изгубио живот, а како је навела директорка школе туче није било, већ је сплетом несрећних околности услед физичког контакта један од ученика пао, задобио тешке повреде главе и умро.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: СРЦЕ ХОЋЕ ДА МИ СТАНЕ - У Вишем тужилаштву саслушан отац убијеног ММА борца Стефана Савића
Препоручујемо
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
РУСКЕ ВОЈНИКЕ ОД СМРТИ СПАСИЛА - СВИЊА: Погледајте драматичан снимак са украјинског ратишта (ВИДЕО)
ДВА руска војника су спасена од дизања у ваздух након што је свиња стала на противпешадијску мину коју су оставиле украјинске трупе у повлачењу.
21. 11. 2025. у 20:45
Коментари (0)