ВИКЕНД ЗА УЖИВАЊЕ, АЛИ ПРОМЕНА СТИЖЕ: Временска прогноза за суботу, 30. март

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

30. 03. 2024. у 01:00

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

ВИКЕНД ЗА УЖИВАЊЕ, АЛИ ПРОМЕНА СТИЖЕ: Временска прогноза за суботу, 30. март

Фото: D. Milovanović

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

У Србији претежно сунчано и још топлије са максималном температуром до 29 степени, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

Дуваће слаб и умерен јужни и југоисточни ветар који ће на југу Баната и у планинским пределима повремено бити и јак.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

У Београду сунчано, уз слаб и умерен јужни и југоисточни ветар, са температурама од 12 до 29 степени.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ

У недељу се очекује још топлије време са температурама до 30 степени, а пролазно наоблачење се очекује тек у понедељак увече, са кишом, локалним пљусковима, грмљавином и падом температуре уз појачан западни и северозападни ветар.

У уторак се очекује променљиво облачно, местимично са кишом и локалним пљусковима уз пад температуре за седам до 10 степени у односу на претходни период.

БОНУС ВИДЕО - ЗАЈЕДНИЧКА ВЕЖБА: Кина, Русија и Иран са заједничком будућношћу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.

16. 07. 2025. у 14:33

Коментари (0)

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО ЗАШТО СУ УБИЛИ ЛИК ДАРЕ ИЗ ЖИКИНЕ ДИНАСТИЈЕ: Главни разлог је био професор са Харварда