ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ ИСПРЕД "РИБНИКАРА" Родитељи убијене деце стигли на место страдања (ФОТО)
РОДИТЕЉИ деце страдале у пуцњави у ОШ "Владислав Рибникар" стигли су на место где су њихови најдражи изгубили животе пре тачно годину дана.

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
Испред школе налази се и велики број грађана, који су дошли да одају почаст страдалима у масакру какав Србија не памти.
Испред школе у Улици Краља Милутина 10, чуле су се сирене за узбуну које су трајале минут. У 8.41 медији су прекинули програм минутом ћутања. На црној позадини на свим телевизијама цео минут стајало је "Памтимо 3. и 4. мај 2023".
БОНУС ВИДЕО: ТАТИЦЕ, ПОМАЗИ МЕ: Отац Анђелко написао песму о убијеној ћеркици
Препоручујемо

ПРЕМИЈЕР И МИНИСТРИ ПОЛОЖИЛИ ЦВЕЋЕ: Грађани у редовима и тишини чекају да одају почаст жртвама масакра у "Рибникару" (ВИДЕО)
03. 05. 2024. у 08:39 >> 13:05

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)