РЕД СУНЦА, РЕД КИШЕ И КОШАВА: Временска прогноза за понедељак, 20. мај

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

20. 05. 2024. у 01:00

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

РЕД СУНЦА, РЕД КИШЕ И КОШАВА: Временска прогноза за понедељак, 20. мај

Фото: К. Михајловић/Депоситпхотос

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

У Србији променљиво облачно и топло са сунчаним интервалима и локалном појавом кише и пљускова са грмљавином. Ујутро и пре подне падавине се очекују углавном у источним, јужним и централним, а после подне у западним и југозападним крајевима, док ће у осталим пределима бити ређа појава.

Ветар слаб, променљив, у кошавском подручју и умерен, а на југу Баната јак југоисточни.

Најнижа температура од 14 до 19, највиша од 23 до 27 степени, саопштио је РХМЗ.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

У Београду у току ноћи претежно облачно и нестабилно са кишом, пљусковима и грмљавином, који локално могу бити израженији уз већу количину падавина.

Ујутро престанак кише, а у току дана променљиво облачно, уз мању могућност за падавине.

Ветар слаб и умерен, југоисточни.

Најнижа температура око 18, највиша око 27 степени.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ

У Србији у наредних седам дана променљиво, топло и нестабилно с честом појавом кише, пљускова и грмљавина.

У уторак у кошавском подручју јак југоисточни ветар, на југу Баната и у доњем Подунављу са ударима олујне јачине.

sputnikportal.rs

БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕР: Лет СУ-25 у борбеним мисијама изнад зоне сукоба у Украјини

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: Путин убија много украјинских војника

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.

08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.

07. 07. 2025. у 18:33

Коментари (0)

НАЈВАЖНИЈИ ФУДБАЛСКИ ДОГАЂАЈ У 2025: Водич за праве љубитеље