НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ-А: Стижу пљускови, грмљавина, олујни ветар - ови делови биће први на удару невремена
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је најновије упозорење.

FOTO TANJUG/ TARA RADOVANOVIĆ
- У последњој декади маја топла, влажна и нестабилна ваздушна маса на подручју Србије условљаваће локалне пљускове са грмљавином, који ће понегде бити праћени градом и олујним ветром - саопштио је РХМЗ.

Након локално обилнијих падавина (> 20 мм) у јутарњим сатима на југоистоку Србије, у току дана је мања вероватноћа за појаву непогода.
Сутра од средине дана расте ризик најпре на западу и југозападу Србије, а касно по подне и увече и у осталим крајевима.
БОНУС ВИДЕО: ОСВЕСТИ ПОДСВЕСТ: Чије су наше мисли?
Препоручујемо

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)