ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ЈАГОДИНУ: Потрес се осетио на дубини од два километра
ЗЕМЉОТРЕС јачине 2,6 степени по Рихтеру регистрован је вечерас на подручју Јагодине.

Фото: Илустрација/Unsplash
Према првим информацијама, потрес је био на дубини од 2 километра.
Епицентар потреса био је на око 6 километара источно од Јагодине. Према подацима Сеизмолошког завода Србије, потрес је био на потезу између Мијатовца и Кончарева.
(Телеграф)
Препоручујемо

ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ГРЧКУ: Потрес се осетио у близини познатог летовалишта
02. 06. 2024. у 16:26

ТРЕСЕ СЕ ТЛО У КОМШИЛУКУ: Након Грчке, земљотрес погодио и Црну Гору
02. 06. 2024. у 11:35

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"СА РАЧУНА ПОДИГНУТ ОГРОМАН НОВАЦ, КОНТЕЈНЕР НЕСТАО" Ланетова ћерка изнела нове тврдње о имовини покојног оца
ПРОШЛО је четири године од смрти легенде нашег глумишта, Милана Ланета Гутовића, који нас је напустио 25. августа 2021. у 75. години.
02. 09. 2025. у 21:21
Коментари (0)