СНИМАК ИЗ НОВОГ САДА УСИЈАО ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Желео да дочара колико је вруће, па га народ жестоко испрозивао у коментарима (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

21. 06. 2024. у 10:44

ДА су напољу већ увелико паклене врућине, иако је лето званично почело јуче, показује видео-снимак на Инстаграму који је постао виралан за трен ока.

СНИМАК ИЗ НОВОГ САДА УСИЈАО ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Желео да дочара колико је вруће, па га народ жестоко испрозивао у коментарима (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Наиме, на Инстаграм страници "Нови Сад Некад и Сад", појавио се видео-снимак на којем особа пече јаја на тераси, у тигању који је загрејан на сунцу.

Као што је и било очекивано, испод објаве освануо је низ коментара, од којих многи коментаришу паклене врућине, док је било и оних који мисле да је у питању трик или превара, пише Информер.

- Загрејао на рингли и изнео на терасу, зато тако брзо одрадио снимак - написао је један корисник.

- Јуче у комбију паркираном на сунцу једва 61 °C - тврди други, а има и оних који тврде да људи верују у свакакве глупости.

Шта ви мислите?

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: Дигнуто 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.

12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10

Коментари (1)

ЈОКИЋ ОДГОВАРА КРИТИЧАРИМА: Србин поново доказује да је најбољи кошаркаш данашњице