МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Опасне временске појаве захватиће овај крај Србије

Биљана Ристивојевић

01. 07. 2024. у 11:15

МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова, Сектор за ванредне ситуације, издао је упозорење за Мионицу, вечерас и сутра, за појаву грмљавинских непогода са градом, олујним ветром и великом количином падавина за кратко време.

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Опасне временске појаве захватиће овај крај Србије

Д. Балшић

Предвиђа се веома нестабилно време са интензивнијим пљусковима са грмљавином, јаким и олујним ветром у зони пљуска и локалном појавом града.

Ради се о опасним и веома опасним временским појавама, које су таквог интензитета да могу проузроковати велику материјалну штету и бити веома опасне по безбедност људи и животиња и материјалних добара.

- Апелујемо на грађане да буду веома обазриви, да се редовно информишу о метеоролошким условима и прате савете надлежних служби и Општинског штаба за ванредне ситуације - наводе из МУП-а.

БОНУС ВИДЕО: ЛЕТОВАЊЕ СА БЕБОМ: Савети педијатра др Милићевић | Др Новости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УЗНЕМИРУЈУЋЕ Камера забележила хорор у Будви: Девојка (19) одвезала појас и пала са више од 50 метара висине

УЗНЕМИРУЈУЋЕ Камера забележила хорор у Будви: Девојка (19) одвезала појас и пала са више од 50 метара висине

ДРЖАВЉАНКА Србије (19) погинула је данас током парасејлинга, активности која омогућава учесницима да лете изнад воде док их вуче глисер, када је одвезала сигурносни појас који је причвршћен за падобран.

28. 05. 2025. у 14:59

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.

28. 05. 2025. у 09:45

Коментари (0)

Ово је то лето кад прави одмор почиње већ у дворишту – са базеном