ИГРА НЕРАВА И СТРПЉЕЊА: Аутомобили на Хоргошу чекају по сат времена

Танјуг

27. 07. 2024. у 08:35

СЕЗОНА путовања и годишњих одмора, али и последњи викенд у јулу доноси смену туриста, а самим тим и већи број возила на ауто-путевима и главним путним правцима, када су задржавања на граничним прелазима и најдужа, саопштио је данас Ауто-мото савез Србије (AMSS).

ИГРА НЕРАВА И СТРПЉЕЊА: Аутомобили на Хоргошу чекају по сат времена

Фото: Принтскрин/АМСС

Према информацијама Управе граничне полиције Србије добијеним у 5.15 сати о стању на путевима путничка возила на Хоргошу, на излазу из земље и на улазу у земљу, чекају 60 минута, а на Градини, на излазу из земље 50 минута.

На ГП, на излазу из земље путничка возила задржавају се 40 минута, а аутобуси 50 минута. На ГП Шид путничка возила на улазу у земљу чекају 30 минута, а на ГП Гостун на излазу из земље 25 минута.

На ГП Шпиљани, на излазу из земље, путничка возила се задржавају 20 минута. На Батровцима, на излазу из земље, аутобуси се задржавају 30 минута.

На наплатним станицама нема задржавања возила.

БОНУС ВИДЕО: ЈУТРО НА ХОРГОШУ НАКОН ОКРШАЈА МИГРАНАТА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

БЕЗБОЛНЕ ОПЕРАЦИЈЕ У БУДНОМ СТАЊУ: Здравствени центар Прокупље добио најсавременији апарат за регионалну анестезију