ЛУЧИЋ: Јунајтед Група напада Телеком за оно што сама ради

Танјуг

09. 08. 2024. у 11:51

ОГРОМНИ медијски напади Јунајтед Групе на компанију Телеком Србија више говоре да та група ма велики проблем у свом пословању са константним губитком и скандалима које их прате у више земаља, изјавио је данас генерални директор Телекома Србије Владимир Лучић.

ЛУЧИЋ: Јунајтед Група напада Телеком за оно што сама ради

Фото Танјуг

- Према старом добром обичају Јунајтед Група жели да поручи Телекому да оно што је за њу добар бизнис модел - да у власништву има више дигиталних портала (Н1, НоваС, Данас), за Телеком Србија је то забрањено - рекао је он за Тан‌југ.

   

Лучић истиче да је "фрустрација још већа јер и поред десетина милиона евра уложених у портале, Јунајтед Група није ни приближно циљу да буду најчитанији у Србији".

- Телеком Србија се са друге стране одлучио на стратегију да буде партнер медијима и порталима који већ имају вишегодишњу одличну праксу у Србију. Ми нисмо никада крили амбицију да будемо главни произвођач регионалног садржаја који продајемо и у региону и у дијаспори - рекао је он.
   

Генерални директор Телекома Србије је нагласио да је важно напоменути и да никада Телеком није, нити ће те канале комуникације користити за нападе на бизнис конкуренцију јер ми своју стратегију спроводи искључиво на тржишном терену. 

- Као најбољи доказ да радимо праву ствар, јесте нагли и убедљив раст нашег броја корисника у Србији и широм региона и света -  закључио је Лучић.

БОНУС ВИДЕО: ВЛАДИМИР ЛУЧИЧ: Телеком и Амазон праве заједничку серију

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХУМСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО! Преминуо легендарни фудбалер Партизана