СТИЖЕ НЕВРЕМЕ СА ГРМЉАВИНОМ: Спремите се, ови делови Србије први на удару (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.

Фото Ап
- Данас и сутра (25 - 26.08.) максимална температура на подручју Србије од 33 до 38 °С, а у Београду око 36 °С.
Од уторка (27.08.) мањи пад максималних температура, али ће и даље бити топло. Ка нашем подручју почеће да струји влажнији и нестабилнији ваздух са истока и североистока, што ће уз дневни развој облачности условити појаву локалних пљускова са грмљавином. Нестабилна ваздушна маса задржаће се током већег дела наредне седмице, а максималне температуре од уторка ће бити у интервалу од 30 до 35 °С. - стоји на сајту РХМЗ.

Foto: Printskrin/RHMZ
БОНУС ВИДЕО: МАГИЧНА ЕТНА - Погледајте спектакуларну ерупцију

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)