ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА У ДЕЛУ ОПШТИНА ПИРОТ И ДИМИТРОВГРАД: Пожар се проширио на 1.500 хектара површине
ЗБОГ пожара на Старој планини, у рејону Видлича, проглашена је ванредна ситуација на делу територија Пирота и Димитровграда.

Фото: МУП
Како је речено у Штабу за ванредне ситуације Града Пирота, ванредна ситуација проглашена је на територији пиротских села Славиња, Височка Ржана, Рсовци, Извор, Крупац, Бериловац, а у Димитровграду такође у селима око којих се налазе опожарене површине.
У одлуци о проглашењу ванредне ситуације, коју је потписао градоначелник Пирота мр Владан Васић, процењује се да се пожар проширио на око 1.500 хектара површине.
БОНУС ВИДЕО: ОВАКО ЈЕ СЕВЕРИНА ГОВОРИЛА: Србија треба да плати одштету због геноцида у Сребреници
Препоручујемо

ВЕЛИКИ ПОЖАР НА СТАРОЈ ПЛАНИНИ: Угрожена два села, све капацитети ангажовани у одбрани
25. 08. 2024. у 22:43

ВАТРЕНА СТИХИЈА ГУТА СВЕ ПРЕД СОБОМ: Велики шумски пожар код Кучева (ВИДЕО)
25. 08. 2024. у 22:32

АЛАРМАНТНА СИТУАЦИЈА НА КОЊУХУ: Ватрена стихија се приближила хотелу Мушка вода
25. 08. 2024. у 19:19

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)