ДВА ЗЕМЉОТРЕСА ПОГОДИЛА СРБИЈУ: Ево зашто их нико није осетио
ОКО поподнева, забележена су два земљотреса у близини Бора. Међутим, иако ћете у медијима читати да су земљотреси, реч је о слабијим потресима који се не могу осетити.

Фото Shutterstock
Први земљотрес догодио се у 12:32, , на дубини од 8 километара, са магнитудом од 1.7 степени по Рихтеровој скали. Само неколико минута касније, у 12:44, други земљотрес је потресао исто подручје. Овај је био нешто слабији, са магнитудом од 1.6, а епицентар је лоциран на дубини од 9 километара.
Потреси оваквог интензитета не могу изазвати оштећења на објектима ни у епицентралној области.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ЈУНАК СПАСАО СКОПЉЕ ОД НОВИХ ЖРТАВА: Ко је био Максим који је први подвижник Вечерњих новости
Ускоро опширније
Препоручујемо

УМРО НАКОН ШТО ЈЕ ЦЕЛУ НОЋ ВОЗИО ДЕЦУ КОЈА СУ ГОРЕЛА: Возач Хитне помоћи у Северној Македонији преминуо после целоноћне драме
ВОЗАЧ Хитне помоћи који је читаву ноћ превозио повређене у стравичном пожару у Северној Македонији преминуо је јутрос.
17. 03. 2025. у 08:50

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ШОУ У ЗАГРЕБУ: Дали јој отказ јер је пуштала српске "цајке" - сад морају да плате 70.000 € и да је врате на посао
СУД у Загребу донео је неправоснажну пресуду којом запослену на бензинској пумпи Тифон враћа на посао, уз обавезу послодавца да јој исплати све неисплаћене зараде у износу од 45.000 евра и судске трошкове у износу од 14.000 евра.
17. 03. 2025. у 17:54 >> 17:55
Коментари (0)