СТАЊЕ НА ГРАНИЧНИМ ПРЕЛАЗИМА: На Сремској Рачи камиони чекају пет сати, на Батровцима три
ПРЕМА информацијама Управе граничне полиције у 17.15, задржавање за теретна возила на граничном прелазу Сремска Рача на излазу из Србије је пет сати, док се на Батровцима чека три сата.
Foto: Printskrin/MUP
На теретним терминалима прелаза Хоргош, такође на излазу, чека се два сата, а по сат времена на Богојеву и Келебији, саопштио је Ауто-мото савез Србије.
Задржавање на путничким терминалима граничног прелаза Хоргош на излазу из земље је сат времена, а 30 минута на Прешеву.
У правцу ка Србији, на граничном прелазу Прешево задржавање је 20 минута, наводи се у саопштењу AMСС.
На осталим граничним прелазима нема задржавања за све категорије возила.
Према последњим информацијама добијеним од ЈП "Путеви Србије" на наплатним станицама нема задржавања возила.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКЕ ГУЖВЕ НА ГРАНИЦАМА: Колона аутомобила на излазу из Србије на прелазу ''Табановце''
Препоручујемо
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)