ДВА ПАЦИЈЕНТА СА СКЕНЕРА ОДМАХ НАКОН ПРЕГЛЕДА ХОСПИТАЛИЗОВАНА: Сазнајемо - До 11 сати прегледано више од 12 хиљада људи

Новости онлајн

22. 09. 2024. у 14:05

АКЦИЈА бесплатних превентивних здравствених прегледа, коју у циљу превенције и ране дијагностике обољења реализује Министарство здравља, настављена је данас од 8 часова, у здравственим установама широм земље и трајаће до 17 часова.

ДВА ПАЦИЈЕНТА СА СКЕНЕРА ОДМАХ НАКОН ПРЕГЛЕДА ХОСПИТАЛИЗОВАНА: Сазнајемо - До 11 сати прегледано више од 12 хиљада људи

Фото: Министарство здравља

Како сазнајемо, у здравственим установама у којима се обављају превентивни прегледи данас је до 11 сати прегледано купно 12.500 грађана. 

650 њих урадило је скенер у оквиру акције решавања листе чекања, док су остали грађани дошли на превентивни преглед. 

Како сазнајемо, два пацијента са скенер прегледа су након снимања морала да буду хоспитализована - један на пулмологији, други на кардиологији. Иначе, прегледи се раде на 115 скенера у две смене.

На чекању је око 3000 људи који су позвани за прегледе јуче и данас.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

СВЕСТАН САМ СЕБЕ, А И ГОДИНА: Слукас открио када ће тачно у пензију