РЕЛАТИВНО МИРНА НОЋ: Осим лакших повређивања алкохолисаних особа, Хитна помоћ без много посла
ДЕЖУРНИ лекар Хитне помоћи потврдио је да је протекла ноћ у Београду протекла релативно мирно.

Фото: Новости Онлине
Догодила су се два саобраћајна удеса, а лакше је повређен само један мушкарац који је после указане прве помоћи превезен на Клинику за оториноларингологију и максилофацијалну хирургију УКЦ Србије.
Дежурале су 22 екипе Хитне помоћи које су протекле ноћи интервенисале укупно 92 пута, од тога 12 интервенција је обављено на јавним местима.
Било је више случајева интоксикације алкохолом и лакших повређивања алкохолисаних особа које су, како је потврђено у Хитној помоћи, вожене на одељење токсикологије ВМА или у дежурне медицинске установе на санирање повреда.
Као и сваке ноћи за помоћ су се у великом броју јављали хронични болесници, највише хипертензичари и астматичари и пацијенти са боловима у грудима, наводе у Хитној помоћи.
БОНУС ВИДЕО: ПОЗЛИЛО ЖЕНИ ЗА ВОЛАНОМ
Препоручујемо

БИВШИ АМЕРИЧКИ ГЕНЕРАЛ О СПОРАЗУМУ: Трампов план је да се Украјина преда Русији
БИВШИ командант америчке војске у Европи, пензионисани генерал Бен Хоџес, изјавио је да Трампов план за мир у Украјини значи њену „предају“ Русији.
18. 03. 2025. у 11:53

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку
ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.
18. 03. 2025. у 08:56
Коментари (0)