ПРОМЕНА СТИЖЕ И НЕЋЕ ВАМ СЕ СВИДЕТИ: Од овог датума очекују се пљускови и олујни удари ветра
ПРЕМА најави Републичког хидрометеоролошког завода, стабилно и суво време очекује нас још сутра, док друга половина седмице доноси промену.
Фото: Н. Скендерија
- До среде биће суво и стабилно време са максималном температуром око и мало изнад просека, од 17 до 24 °C.
Од четвртка до недеље (17-20. октобра 2024) умерено до претежно облачно, понегде с кишом, углавном на западу и југу земље, а у кошавском подручју ветровито са умереним и јаким југоисточним ветром, који ће достизати ударе олујне јачине (хладна кошава) - појаснили су из РХМЗ-а.
Подсећамо, у Србији данас претежно сунчано време, на северу земље повремено уз умерену облачност.
БОНУС ВИДЕО: ЦЕПА ДРВА ДА ПОМОГНЕ БОЛЕСНИМА: Виктор Божић из Руме, на необичан начин показује своју хуманост
Препоручујемо
ЈУТРО ОБЛАЧНО, ТОКОМ ДАНА СЛЕДИ ПРОМЕНА: Ево какво време можемо очекивати овог понедељка
14. 10. 2024. у 07:20
БРЖЕ НЕГО ШТО СЕ ОЧЕКИВАЛО: Тачно овог датума креће права зима, пашће и први снег
13. 10. 2024. у 10:12
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)