ТМУРАН ДАН ПРЕД НАМА: Временска прогноза за суботу, 2. новембар

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

02. 11. 2024. у 01:00

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

ТМУРАН ДАН ПРЕД НАМА: Временска прогноза за суботу, 2. новембар

Фото: Н. Живановић

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

Током дана мало до умерено облачно, у планинским пределима претежно сунчано а после подне у Војводини очекује се јаче наоблачење са слабом кишом, које ће се током вечери и ноћи ка недељи проширити и на остале крајеве.

Најнижа температура од 1 до 8, највиша дневна од 16 до 21 степен.

Ујутру магла и ниска облачност, која ће се у нижим пределима понегде задржати и пре подне.

Ветар слаб и умерен, северозападни, на истоку Србије и од средине дана и у Војводини и јак.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

И у главном граду ујутру и пре подне магла или ниска облачност, током дана мало до умерено облачно. Крајем дана и током ноћи јаче наоблачење, али ће се задржати суво. Ветар слаб и умерен северозападни.

Најнижа температура од 5 до 8, највиша дневна око 17 степени.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНИЕ ДАНЕ

Према изгледима времена за наредних седам дана, до суботе, 9. новембра, у недељу ће бити осетно хладније, пре подне претежно облачно, у брдско-планинским пределима понегде са слабом кишом, после подне разведравање.

Од понедељка претежно сунчано и свеже, местимично уз слаб, а у приземљу понегде и умерен мраз.

(sputnikportal.rs)

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!

АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"

КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.

11. 02. 2025. у 13:30

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

СИГУРНА ШТЕДЊА У АИК БАНЦИ: Сигурно, брзо и једноставно орочење и пренос девизне штедње