Најлепши накит за дневне и свечане прилике који морате имати
ЦЕО свет је опчињен MYA-BAY накитом, а од скоро се налази и на нашем тржишту.

Фото: Промо
Бренд који сте могли да видите у водећим светским модним часописима као што су ВОГУЕ, Цосмополитан, Елле од скоро је доступан и код нас. МYА-БАY је ванвременски накит дизајниран за све прилике, да употпуни ваш свакодневни стил као и да на посебним приликама да потребан ниво елеганције. МYА-БАY је дизајнирао и посебне серије које су направљене за венчања. Нисте, или јесте имали идеју накита за ваше венчање, у МYА-БАY накиту ћете сигурно наћи решење којим ћете бити одушевљени и ви и ваше окружење.
Желите ли да се разликујете од свих, а да у исто време немате много накита на себи, већ само један комад накита који ће вас сигурно издвојити, МYА-БАY је прави избор за вас.
На једном месту наћи ћете омиљене комаде огрлица, наруквица, минђуша, накита за тело, прстења који су брзо освојили тржиште и срца свих љубитеља јединственог накита који зрачи модерним, а безвременским карактером који је спојио дизајн са тајнама јувелирског заната. Посетите Negujse.com и сазнајте зашто постаје омиљени интернет кутак дама свих узраста, које воде рачуна о себи и свом изгледу као и о онима који своје драге особе желе да обрадују јединственим поклоном.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)