ДЕТАЉНА ПРОГНОЗА ЗА ПРВА ТРИ ДАНА НОВЕ ГОДИНЕ: Ево да ли ће бити снега у првој седмици јануара (ФОТО)

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.

ДЕТАЉНА ПРОГНОЗА ЗА ПРВА ТРИ ДАНА НОВЕ ГОДИНЕ: Ево да ли ће бити снега у првој седмици јануара (ФОТО)

Фото: Танјуг

- На подручју северног и средњег Баната и северне Бачке јака магла уз смањену видљивост испод 100 m.

НАРЕДНИХ ДАНА БЕЗ ПАДАВИНА - ОПРЕЗ ЗБОГ МРАЗА, МАГЛЕ И ПОЛЕДИЦЕ

До краја дана у већем делу претежно ведро. У југозападној Србији местимично ниска облачност, а у Војводини локално магла. Ветар слаб, променљив. У току ноћи стварање магле у низијама, по котлинама и долинама река.

Слично време задржаће се до краја године - по котлинама, долинама река и у нижим пределима магловито и тмурно уз слаб до умерен мраз и поледицу (услед залеђивања мокрих површина). У брдско-планинским пределима претежно сунчано. Минималне температуре у већини места од -6 до -1 °С, локално и ниже, а дневне од 2 до 8 °С, у магловитим областима око 0 °С, а у Неготинској Крајини до 13 °С.

1. и 2. јануара 2025. претежно сунчано уз пораст температуре. Након 03.01. честа наоблачења с кишом и снегом. - стоји на сајту РХМЗ.

Фото: Принтскрин

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СИНЕР ИДЕ НА ХИТНА МЕДИЦИНСКА ИСПИТИВАЊА! Италијан се на овакав потез определио након шокантног испадања са Ролан Гароса