САГНУО СЕ ДА УПАЛИ СВЕЋУ, ПА СЕ СЕ СРУШИО: Мештани открили шта се догодило у цркви у Јабуковцу где је преминуо Милорад Милинковић
МИЛОРАД Милинковић умро је у порти цркве у Јабуковцу у 60. години, а мештани овог места проговорили су о немилом догађају.

Foto: Tanjug
Наиме, Милорад Милинковић је у Јабуковац дошао како би прославио Божић.
Милинковић је преминуо од последица срчаног удара у порти цркве у 60. години.
Један од очевидаца рекао је да је чувени "Трагач" палио свећу кад му је позлило. Пред црковом, данас готово да нема никога.
- Сагнуо се да упали свећу, али убрзо се срушио. Мештани су покушали да му помогну, донели су воду, али он је био непомичан. Хитна помоћ, која је дошла на лице места могла је практично само да констатује смрт - испричали су људи.
Биографија Милорада Милинковића
Милинковић је рођен у Београду 1965. године.
Он је такође, био и певач, кантаутор, ди-џеј и фудбалски коментатор.
Милорадова најпознатија остварења су Мртав ’ладан, Потера за срећ(к)ом и Читуља за Ескобара.

Фото:
Режирао је први српски филм снимљен у 3Д технологији — Пети лептир. Милинковић је такође бивши певач, кантаутор, ди-џеј и фудбалски коментатор. Био је вокал и гитариста рок групе Морбиди и Мноћи и касније члан бендова Биг секс и Змајеви.
Рођен је у Београду. У родном граду је завршио Математичку гимназију 1983. Уписао је Академији уметности у Новом Саду где је дипломирао 1991, одсек режија.
Милинковић је такође постао познат као трагач у квизу "Потера". Написао је две књиге: Фантом трамвај, или, Чудновати доживљаји мог пријатеља Симе и његова заоставштина у пет књига и Мртав ’ладан и без ноге, или, И после Тита Тито.
(Телеграф)

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)