''ПОРОДИЦА ЈЕ СТУБ, НЕ САМО ЈАКОГ ДРУШТВА, ВЕЋ И СНАЖНЕ ДРЖАВЕ'' Божићни ручак министра Гашића са седмочланом породицом припадника Војске
МИНИСТАР одбране Братислав Гашић уприличио је данас у Министарству одбране божићни ручак за седмочлану породицу припадника Војске Србије заставника прве класе Дејана Петровића.
![ПОРОДИЦА ЈЕ СТУБ, НЕ САМО ЈАКОГ ДРУШТВА, ВЕЋ И СНАЖНЕ ДРЖАВЕ Божићни ручак министра Гашића са седмочланом породицом припадника Војске ПОРОДИЦА ЈЕ СТУБ, НЕ САМО ЈАКОГ ДРУШТВА, ВЕЋ И СНАЖНЕ ДРЖАВЕ Божићни ручак министра Гашића са седмочланом породицом припадника Војске](/data/images/2025-01-07/561406_min-7364-1736253277_fmob.jpg)
Фото: Министарство одбране
Министар Гашић честитао је Божић породици Петровић и истакао да су деца и младост највеће богатство наше земље.
- Данас, када на најрадоснији празник - Божић славимо рођење Исуса Христа и љубав према ближњима, пуно ми је срце када видим овако велику породицу из које исијава љубав између родитеља и деце, између браће и сестара. Породица је стуб не само јаког друштва, већ и снажне државе. Због тога ће Министарство одбране и Војска Србије наставити да брину о сваком свом припаднику, да раде на подизању стандарда и да стварају још боље услове за њихов живот и рад - истакао је министар Гашић.
![](/data/images/2025-01-07/561405_min-7462-1736251313_iff.jpg?1736260102)
Фото: Министарство одбране
Том приликом, министар одбране честитао је Божић свим припадницима Министарства одбране и Војске Србије пожелевши им добро здравље, срећу, мир и благостање. Посебне честитке упутио је припадницима наше војске који су и у време празника ангажовани на својим задацима чувајући мир и сигурност свих грађана Републике Србије.
Заставник прве класе Петровић на дужности је помоћника војног свештеника Групе за верске послове Команде Копнене војске у Нишу, док је супруга Милијана запослена у јединици Управе за обавештајно-извиђачке послове Генералштаба. Од њихово петоро деце најмлађа је ћерка Андреа, затим син Огњен, ћерка Елена, син Андреј, а најстарији син Вељко кадет је четврте године Војне академије.
Божићном ручку присуствовали су вршилац дужности помоћника министра одбране за инфраструктуру и услуге стандарда Бориша Рољић и начелник Управе за војно здравство бригадни генерал Драган Динчић.
![АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати! АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!](/data/images/2025-02-11/571809_profimedia-0758018135_kf.jpg?time=1739277204)
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"
КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.
11. 02. 2025. у 13:30
![ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО) ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)](/data/images/2025-02-11/571829_profimedia-0962212937_kf.jpg?time=1739280031)
ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)
НАКОН серије потреса на Санторинију, море у Измиру и многим другим местима дуж егејске обале повукло се више од 200 метара, објавили су турски медији.
11. 02. 2025. у 14:15
![3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми? 3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?](/data/images/2025-02-11/571873_vedrana-rudan-zoran-milanovic-marko-perkovic-tompson-foto-yt-printscreen-profimedia-ata-images-2_kf.jpg?time=1739290351)
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (0)