НЕСТАО НЕМАЊА (35) ИЗ КРАГУЈЕВЦА, СУПРУГА МОЛИ ЗА ПОМОЋ: "Прошла су два дана, звала сам полицију, имамо малу бебу"
НЕМАЊА Кочовић (35) нестао је јуче ујутру, 11. фебруара 2025. године у Крагујевцу када је кренуо на посао, а ове вести потврдила је његова супруга Катарина.

Фото: Принтскрин
Немања је последњи пут виђем у 4.47 када је изашао из зграде и кренуо на посао, тада су га и снимиле надзорне камере. Од тада му се губи сваки траг.
- Ради у бившем Фијату, имамо малу бебу, ово се никада раније није десило, не знам шта да радим - рекла је уплакана супруга.
Она је Немањин нестанак одмах пријавила полицији, и нада се било каквим информацијама о супругу.
На себи је, каже, имао радничку униформу и јакну.
(Телеграф)
Препоручујемо

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)