БЕЈБИ БУМ У КРАГУЈЕВЦУ: За 48 сати рођено чак 14 беба
У ПОРОДИЛИШТУ Универзитетског клиничког центра Крагујевац у последњих 48 сати на свет је дошло 14 беба – осам дечака и шест девојчица, што је значајан пораст у односу на претходне дане.
Фото: Unsplash
Према речима дежурног медицинског особља, све породиље и бебе су у добром здравственом стању и успешно се опорављају. Тим лекара и бабица УКЦ Крагујевац истиче да су поносни на квалитет пружене неге и подршке мајкама и њиховим малишанима.
- Велика је радост када видимо оволико нових живота у тако кратком временском периоду. Ове бебе доносе срећу својим породицама и целом нашем граду - казали су за РИНУ у УКЦ Крагујевац.
Родитељима новорођенчади упућујемо искрене честитке, а малишанима желимо срећно и безбрижно детињство.
(Телеграф)
Препоручујемо
ДЕЧАКА СКОРО ТРИ ПУТА ВИШЕ: Од последње недеље фебруара Зрењанин је богатији за 22 бебе
04. 03. 2025. у 11:35
ПРОИЗВОД ЗА БЕБЕ СА СРПСКОГ ТРЖИШТА: Постоји ризик од гушења и озбиљних повреда
21. 02. 2025. у 11:35
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)