ПЉУСКОВИ У ОВИМ ДЕЛОВИМА ЗЕМЉЕ: Временска прогноза за уторак, 25. март
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
Фото: Unsplash
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
Умерено до потпуно облачно и топло. Ујутро и пре подне на северу и западу местимично са кишом и краткотрајним пљусковима, понегде праћених грмљавином, који ће од средине дана у остатку земље бити локалног карактера.
Ветар слаб и умерен јужних праваца, у планинским пределима јак југозападни, после подне и увече у Војводини у скретању на северни и у појачању.
Најнижа температура од 7до 12, а највиша од 18 до 23 степени Целзијуса.
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
И у главном граду умерено до потпуно облачно, местимично с кишом.
Најнижа дневна температура 12, а максимална 21 степен.
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНИХ СЕДАМ ДАНА
До краја месеца облачно и хладније, са кишом и пљусковима.
Обилне падавине се очекују од среде до петка и то у западним, југозападним и централним крајевима.
(sputnikportal.rs)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
МЕТЕОРОЛОГ РИСТИЋ ДАО ПРОГНОЗУ ЗА ПРОЛЕЋЕ: Ево какво нас време чека у току овог периода
24. 03. 2025. у 19:06
ЗАМЕНИЋЕ МЕТЕОРОЛОГЕ? Вештачка интелигенција доноси нов приступ временској прогнози
23. 03. 2025. у 00:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)