ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО СРБИЈУ: Овај град на удару
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 2.7 степени Рихтера забележен је у недељу, 30. марта у 14:41 часова, на подручју источне Србије.

Фото: Новости
Према расположивим подацима, епицентар потреса лоциран је у близини Бора, на око 7.39 километара од његовог центра, при географским координатама ширине 44.14 и дужине 22.13.
Хипоцентар земљотреса, према подацима Европско-медитеранског сеизмолошког центра, смештен је на дубини од приближно 1 километра испод површине земље.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Огроман леш мистериозног бића испливао на познату плажу, сви се питају ШТА ЈЕ ТО? (ФОТО)
ЛЕШ тајанственог и огромног створења испливао је на популарну плажу Kефн Сидан на југу Велса и изненадио локалне становнике и туристе, јавља Сан.
04. 09. 2025. у 18:31
Коментари (0)