НИЈЕ ШАЛА БИЋЕ И СНЕГА: Временска прогноза за уторак, 1. април
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

Фото: Профимедиа
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
У већем делу дана умерено до потпуно облачно, док се после подне очекују пролазне падавине у Војводини, источној и југоисточној Србији и са условима за локалне пљускове са грмљавином, док се на високим планинама очекује снег.
Ветар слаб и умерен, на северу Војводине и у планинским пределима повремено јак, северних праваца, док ће температуре бити од три до 10 степени, на североистоку Србије до 18.
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
Умерено до потпуно облачно, у појединим деловима града са појавом краткотрајне кише, а после подне и са условима за локални пљусак, а највиша дневна температура биће око 14 степени.
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ
У наредних недељу дана време ће бити променљиво, са повременом појавом кише и локалних пљускова, а пораст температуре очекује се тек од уторка, 8. априла.
(sputnikportal.rs)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо

МЕТЕОРОЛОГ РИСТИЋ ДАО ПРОГНОЗУ ЗА ПРОЛЕЋЕ: Ево какво нас време чека у току овог периода
24. 03. 2025. у 19:06

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)