ОВО ЋЕ ОСТАТИ ТРАЈНИ ЛЕГАТ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Петковић у посети манастиру Хиландар
Директор канцеларије за Косово и Метохију поделио је на свом Инстаграм профилу фотографије и утиске са посете манастиру Хиландар
ФОТО: Канцеларија за КиМ
Његово саопштење преносимо у целости
-Са браћом из Српске листе и својим сарадницима из Канцеларије за Косово и Метохију, обишао сам свету лавру манастир Хиландар — место завета Светог Саве и Светог Симеона, завета који представља темељ српског идентитета и борбе за наше духовне и националне вредности.
Хиландар је више од осам векова непрекидна српска карика, духовни ослонац који нас снажи да истрајемо и опстанемо, а наш народ на Косову и Метохији најбоље зна важност очувања ових светих вредности.
Захваљујући иницијативи председника Александра Вучића, Србија је усвојила Закон о очувању културног и историјског наслеђа светог манастира Хиландар, којим се држава заједно са српским народом трајно обавезала да ће увек помагати братству и очувати ову светињу да светли пуним сјајем — што остаје трајни легат председника Вучића.
Хиландар духовно уздиже српски народ, посебно на Косову и Метохији, а са молитвом из Хиландара у срцу, лакше ћемо пребродити сва искушења! -
БОНУС ВИДЕО-
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)