У ЈЕДНОМ ДАНУ 220 ПОЖАРА!: Апел МУП грађанима да буду одговорни
ОД почетка године евидентирано 8.675 пожара на отвореном простору, саопштио је МУП, апелујући на све грађане да буду одговорни и опрезни приликом употребе отвореног пламена.
Д.Н.
- Пожари увек настају непажњом и немаром.Од почетка године евидентирано је 8.675 пожара на отвореном простору, а само у четвртак 3. јула их је било 220! Погинуло је пет, а повређено 23 особа - навео је МУП у објави на Инстаграму.
Имајући у виду период топлог и сувог времена које погодује настанку и развоју пожара на отвореном простору, МУП је апеловао на све грађане да буду одговорни и опрезни приликом употребе отвореног пламена.
- Уколико приметите пожар, одмах о томе обавестите ватрогасно - спасилачку јединицу на број телефона 193. Безбедност није опција већ обавеза свих нас - поручује МУП.
Препоручујемо
СТИГЛО СУНЦЕ ЕВО КАДА СТИЖЕ ПРЕОКРЕТ: Временска прогноза за уторак, 16. децембар
16. 12. 2025. у 00:00
ПОНИШТЕН КОНКУРС: РТС опет без новог генералног - расписује се нови јавни позив
15. 12. 2025. у 20:48
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)