ОГЛАСИО СЕ РХМЗ: Издао упозорење - ова два дана биће непогода
01. 08. 2025. у 12:36
НА подручју Србије у недељу 3. августа и понедељак 4. августа могуће су временске непогоде, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).
Повезане вести

У ЦЕЛОЈ СРБИЈИ УПАЉЕН МЕТЕО АЛАРМ: Врућина не попушта - од овог дана преокрет времена
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење за подручје Србије, укључујући подручје Београда, на високе температуре данас и сутра, а цела земља је данас под наранџастим метео алармом.
15. 08. 2025. у 08:15

ТЕМПЕРАТУРЕ И ДО 40 СТЕПЕНИ: РХМЗ упозорио на врућине и још једну опасну појаву - детаљна прогноза за наредне дане
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) и данас упозорава на високе температуре, које ће трајати до 17. августа.
12. 08. 2025. у 09:39

ОВА ДВА ГРАДА ТРЕНУТНО НАЈТОПЛИЈА: Измерено 39 степени - топлотни талас пржи
У ЛЕСКОВЦУ и Зајечару данас у 15 часова измерено је 39 степени, па су тако према подацима Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ) то тренутно најтоплији градови у Србији.
11. 08. 2025. у 15:38

ПОНОВО СЕ ОГЛАСИО РХМЗ Издао најновије упозорење - температуре и до 40 степени
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је најновије упозорење,које је на снази до 17. августа.
11. 08. 2025. у 12:22

НАЈНОВИЈА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА СРБИЈУ: Нестабилно и променљиво, па жестоке врућине
У СРБИЈИ ће данас бити сунчано са највишом температуром до 31 степен.
07. 08. 2025. у 09:53
Најновије из рубрике

ЗА НАЈТРАЖЕНИЈЕ ПОСЛОВЕ ОБУЧЕНО 1200 ОСУЂЕНИКА: Споразум о сарадњи са Националном службом за запошљавање
ПРЕДСТАВНИЦИ Казнено-поправног завода у Пожаревцу (Забели) и Националне службе за запошљавање (НСЗ) потписали су споразум о сарадњи који подразумева обуку за осуђена лица која се налазе пред истеком казне, у циљу добијања свих потребних информација за активно тражење посла.
02. 10. 2025. у 12:04

ПОБЕДА У ПРВОМ СВЕТСКОМ РАТУ БИЛА ВАЖНА ЗА ОПСТАНАК СРПСКОГ НАРОДА: Предавање "Окупација Србије и планови Централних сила" у КЦНС
ГОВОРЕЋИ о значају Првог светског рата за судбину целокупног српског народа, историчар СРЂАН Граовац је на предавању "Окупација Србије и планови Централних сила" у Културном центру Новог Сада, нагласио да су у том периоду многи важни догађаји, попут окупације Србије 1915–1918. године, остали у сенци великих бојева (Цер, Колубара, Кајмакчалан,..) по којима се тај ратни период урезао у колективну свест српског народа.
02. 10. 2025. у 11:12

И У СМЕДЕРЕВУ ДОЈАВЕ О ПОСТАВЉЕНИМ БОМБАМА У ЧАК СЕДАМНАЕСТ ШКОЛА: Узбуна у основним и средњим школама
Као и у многим градовима у Србији, и у Смедереву стижу дојаве о постављеним бомбама у школама. Чак седамнаест школа на подручју града добило је овакве дојаве, сазнају " Новости".
02. 10. 2025. у 11:11

ДОЈАВЕ О БОМБАМА И У ЛЕСКОВЦУ: Деца ради безбедности послата кућама
На мејлове више лесковачких основних и средњих школа стигле су јутрос поруке у којима се наводи да је у њиховим зградама постављена бомба.
02. 10. 2025. у 11:08

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47
Коментари (0)