КОЛАПС ОД РАНОГ ЈУТРА: Колоне возила на овом граничном прелазу
ПРЕМА информацијама Управе граничне полиције на путничким терминалима наших граничних прелаза возила се задржавају најдуже на излазу на Батровцима и то 180 минута, док на теретним терминалима нема задржавања, саопштио је Ауто-мото савез Србије (АМСС).

Фото: Новости
На излазу из земље на граничним прелазима Хоргош и Келебија путничка возила се задржавају 60 минута, а на Прешеву 30 минута, док се на Батровцима најдуже задржавају због, како се наводи, великог прилива возила и спорости у раду суседних граничних органа.
Према последњим информацијама добијеним од ЈП "Путеви Србије", на наплатним станицама на ауто-путевима у Србији нема задржавања возила.
Из АМСС-а указују да се наставља период топлог времена и појачаног саобраћаја, те апелују на возаче да се чешће одмарају у најтоплијем делу дана, јер је то добар начин да се безбедно путује уз мањи ризик од непријатности које доносе кварови на возилу.
Такође, истичу да се треба припремити за вожњу у условима појачаног саобраћаја и кренути раније и без нервозе уколико дође до застоја или успорене вожње, јер су они у овим данима чести.
Препоручујемо

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље
ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.
10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"
РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.
10. 10. 2025. у 14:48

НАУЧНИЦИ ЗАБРИНУТИ: Открили нешто алармантно што цури испод океана око Антарктика: "Непознаница - не знамо зашто"
НАУЧНИЦИ су открили алармантан феномен на Антарктику - метан, гас који снажно загрева планету, ослобађа се из пукотина на морском дну "запањујућом брзином" како се регија загрева. Ово откриће изазива бојазан да су постојеће прогнозе глобалног отопљавања можда биле подцењене, пише Си Ен Ен.
11. 10. 2025. у 10:46
Коментари (0)