ПОЧИЊЕ ТОПЛОТНИ ТАЛАС: Временска прогноза за 11. август

Новости онлине

11. 08. 2025. у 01:00

ВРЕМЕНСКА прогноза за понедељак, 11. август 2025.

ПОЧИЊЕ ТОПЛОТНИ ТАЛАС: Временска прогноза за 11. август

Фото: Танјуг

Време у Србији

У Србији сунчано, на југу и истоку и веома топло, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

Најнижа температура од 14 до 22 степена, а највиша од 31 степен на северозападу до 39 степени на југу и југоистоку. На северу, западу и делу централне Србије температуре нешто ниже, до 33 степена.

Ветар слаб и умерен, у Војводини и понегде у брдско-планинским пределима краткотрајно и јак северни и североисточни.

Време у Београду

У Београду сунчано и мало свежије у односу на недељу. Ветар слаб и умерен, северни.

Најнижа температура од 18 до 22 степена, а највиша око 33 степена.

Време наредних дана

У Србији ће наредне седмице бити претежно сунчано и веома топло са максималним температурама у већини места од 34 до 38 степени, локално и око 40 степени, а само ће у понедељак и уторак на северу, западу и у делу централне Србије температуре бити нешто ниже и кретаће се у интервалу од 31 до 33 степена.

У четвртак и петак очекује се источни и југоисточни ветар у појачању.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Лекари су Саши Поповићу дали морфијум и тако је умро - није осетио ништа, заспао је! Сада ме дозива по кући

"Лекари су Саши Поповићу дали морфијум и тако је умро - није осетио ништа, заспао је! Сада ме дозива по кући"

"ЧЕСТО га сањам, није било тог сна где је он изгледао као у ово последње време када је био болестан, увек га сањам из времена када смо нас двоје почели да се забављамо и кад смо се венчали. Тада је имао ону косицу мало дужу и округле мало веће наочаре и сањам га како је расположен, насмејан, ведар и трчи-јури на све стране."

09. 08. 2025. у 12:05

Коментари (0)

БУКТИ РАТ АНЕ ИВАНОВИЋ И ШВАЈНШТАЈГЕРА: Немци пишу о њиховом сукобу!