ОД ОВОГ ДАТУМА КРЕЋУ МРАЗЕВИ: Временска прогноза за наредни период
12. 10. 2025. у 15:40
У ДРУГОМ делу следеће недеље суво уз хладна јутра која би у већем делу региона могла донети прве мразеве, најављује Марко Чубрило.
Повезане вести
                    
                    МРАЗ И СУНЦЕ, СТИЖЕ ПРОМЕНА: Временска прогноза за уторак, 4. новембар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
04. 11. 2025. у 00:00
                    
                    ИСКОРИСТИТЕ ПОСЛЕДЊЕ ЛЕПЕ ДАНЕ: Временска прогноза за суботу, 1. новембар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
01. 11. 2025. у 00:00
                    
                    ПОСЛЕДЊИ ТРЗАЈИ МИХОЉСКОГ ЛЕТА ЗА ВИКЕНД, А ОНДА СЛЕДИ ПРОМЕНА: Временска прогноза за петак, 31. октобар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
31. 10. 2025. у 00:00
                    
                    СТИЖЕ ОСВЕЖЕЊЕ СА ПАДАВИНАМА: Временска прогноза до краја октобра и за почетак новембра
НАКОН правог "Михољског лета" са температурама од око 20 степени, у Србију стиже освежење са падавинама.
24. 10. 2025. у 17:00
                    
                    ДЕТАЉНА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА ОКТОБРА: Данас 26 степени, па стиже наоблачење, на удару ће прво бити ови делови Србије
У ПЕТАК, за викенд и почетком следеће седмице свежије уз честу појаву кише и локалних пљускова, наводи РХМЗ.
23. 10. 2025. у 06:48
Најновије из рубрике
                    
                    ПАО СНЕГ У СРБИЈИ: Температура са 26 степени пала на минус 1
ВИКЕНД у Србији протекао је у знаку правог пролећног времена. Температура је у најтоплијем Београду достигла летњих 26 степени. Јучерашњи дан донео нам је продор хладног фронта, уз јаче захлађење, кишу и пљускове, уз врло јак северозападни ветар.
04. 11. 2025. у 10:23
                    
                    (МАПЕ) ЗИМСКИ ДАНИ СТИЖУ У СРБИЈУ, БИЋЕ И СНЕГА: Стигла детаљна прогноза за наредни период, најнижа температура тек нешто изнад нуле
ПОСЛЕ скоро летњих температура, почетак нове недеље доноси праву јесен у Србији са захлађењем и кишом, док ће крај новембра обележити зимски дани уз могући први снег и у нижим пределима.
04. 11. 2025. у 07:38
                    
                    МРАЗ И СУНЦЕ, СТИЖЕ ПРОМЕНА: Временска прогноза за уторак, 4. новембар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
04. 11. 2025. у 00:00
                    
                    БЈЕЛИЋ И МАРИНКОВИЋ О ХОДОЧАШЋУ ЗА ДЕЦУ ЛЕПТИРЕ: Одустајање није била опција
ПРИПАДНИЦИ полиције Страхиња Бјелић и Марко Маринковић, који су пешачили до манастира Хиландар како би пружили подршку и прикупили новчана средства за помоћ деци оболелој од ретке болести која је у јавности позната као "деца лептири", навели су да током пешачења нису размишљали о одустајању од свог циља, те да су акцију успешно завршили, а да их је тај пут у мислима променио.
03. 11. 2025. у 20:47
                    
                    ТИФУС ЈЕ ЗАРАЗА КОЈА СЕ БРЗО ШИРИ: Први симптоми се појаве тек после седам дана - исход може бити фаталан
ТИФУС је озбиљна заразна болест коју изазива бактерија "Салмонелла тyпхи", а данас је потврђен и случај студенткиње у Фочи која је заражена овом озбиљном бактеријом.
03. 11. 2025. у 20:00
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
Коментари (0)