РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Пашће и до 70 литара кише - На удару ови делови Србије
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод Србије упозорава на већу количину падавина у јужној и југоисточној Србији 26. и 27. октобра.
Фото: Профимедиа
У недељу после подне и увече, али и у понедељак у јутарњих часова очекује се већа количина падавина на локалном нивоу.
Прогнозирано је да на локалном нивоу падне од 20 до 40 мм кише, а понегде и до 70 литара по квадратном метру, најављује РХМЗ.
Сутра ће током целог дана на снази бити наранџасти метео-аларм на територији Косова и Метохије и у југоисточној Србији, што указује на опасно време.
БОНУС ВИДЕО:
"СТАЗЕ КОСМЕТА": Шар-планина - Епизода 3
Препоручујемо
ВОЗАЧИ ОЧАЈНИ, ПУТНИЦИ ЧЕКАЈУ САТИМА: Сеничић о новом начину преласка границе
25. 10. 2025. у 12:42
ТАЈНА ИКОНЕ СВЕТЕ ПЕТКЕ: Овако је правилно треба поставити у кући да донесе благослов
25. 10. 2025. у 10:29
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска
РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.
14. 11. 2025. у 16:54
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)