ШАЧИЦА БЛОКИРАЛА ВЕТЕРИНАРСКИ ФАКУЛТЕТ: А шта је са већином која жели да ствара и да живи, која жели сигурну будућност?
ЈУЧЕ је објављена вест да је донета одлука о обустави рада Ветеринарског факултета у Београду.
Фото: Printscreen
Одлуку је донела нека група студената и то како је навела при "гласању" са 100 гласова више "за". Обустава наставе, како су навели, трајаће док им се не испуне постављени некакви услови, а који како они сматрају, нису испуњени.
Професори Факултета у већини су против овакве одлуке студената, али се по обичају они у овом случају ништа не питају. Јер је модел сатанизације свих оних који желе мир, рад и функционисање већ свима познат. Широј јавности, па и медијима, је јасно, да је ово још једна у низу апсолутних бесмислица, такозваних студената.
Медији, а и сви остали, више од годину дана, студенте у блокади називају студентима, јер студент није занимање, он је статус.Тек после завршетка студија свршени студенти добијају своје занимање, а када не студирају нема ни занимања.
Ова блокада настаје баш у време када држава враћа студентима половину уплаћених школарина за прошлу школску годину.
Жалосна је судбина студената овог факултета који су на различитим годинама и желе да га заврше, али коловође, као добри и послушни радници морају да одрађују посао за паре које примају.
А шта је са већином која жели сигурну будућност, да ради сутра за своју децу, да ствара и живи?
Препоручујемо
ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади
ЗАМЕНИК комесара Краљевске канадске коњице (РЦМП) за Британску Колумбију Двејн Мекдоналд изјавио је да је до пуцњаве у средњој школи у Тамблер Риџу, у којој је према последњим подацима, погинуло 10 особа, дошло у уторак око 13.20 по локалном времену и да је полиција по доласку затекла осумњиченог мртвог у школи.
12. 02. 2026. у 07:29
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)