ТРИ ПОДРУЧЈА НА УДАРУ ОБИЛНИХ ПАДАВИНА: РХМЗ издао упозорење
17. 11. 2025. у 11:48
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење за подручје југозападне, јужне и југоисточне Србије на велику количину падавина, за 18. и 19. новембар.
Повезане вести
РХМЗ ИЗДАО НОВО УПОЗОРЕЊЕ: У овим деловима пашће више од 20 центиметара снега
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење за подручје Србије на снег и стварање снежног покривача.
17. 02. 2026. у 12:46
ТРИ УПОЗОРЕЊА ЗА ТРИ ДЕЛА СРБИЈЕ: У сваком по једна опасна појава - најновија прогноза РХМЗ-а
НА територији Србије данас и у току ноћи могућа је појава ледене кише, снега и олујне кошаве која ће дувати и до 100 киломатара на сат, упозорио је Републички хидрометеоролошки завод.
10. 02. 2026. у 10:07
РХМЗ ИЗДАО ТРИ РАЗЛИЧИТА УПОЗОРЕЊА: Снег се враћа у Србију, али то није једини проблем - временска прогноза за дане пред нама
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је чак три различита упозорења и открили су каква је временска прогноза у данима пред нама.
09. 02. 2026. у 10:39
НА СНАЗИ ЧЕТИРИ УПОЗОРЕЊА: Најновије оглашавање РХМЗ-а
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење за подручје Србије на ледену кишу данас после подне и увече, наводећи да ће се мешовите падавине, снег и киша, најпре у Војводини, западној и југозападној Србији, а затим и на истоку земље местимично ледити при тлу.
09. 01. 2026. у 13:11
ОВАЈ ДАТУМ ЈЕ КЉУЧАН: Какво време нам доноси почетак пролећа
ПРОЛЕЋЕ стиже данас, 20. марта 2026. године тачно у 15 часова и 46 минута. Први дани пролећа донеће Србији прохладно и углавном суво време, уз мање-више уобичајене температуре за ово доба године.
20. 03. 2026. у 15:32
Најновије из рубрике
ДОНЕСЕНА ОДЛУКА О ВРАЋАЊУ ВОЈНОГ РОКА: Огласио се министар Гашић, ово су детаљи
МИНИСТАР одбране Братисав Гашић изјавио је данас да су створени услови за поновно увођење војног рока који ће трајати 75 дана, а да ће од развоја ситуације у свету и глобалних околности зависити да ли ће служење војног рока почети од децембра ове године или од марта 2027. године.
24. 03. 2026. у 11:09
ХУМАНОСТ КОЈА МЕЊА ЖИВОТЕ: Жељко Митровић обрадовао две породице у селу Дучаловићи! Уручио новчану помоћ, поклоне, и дао наду за боље сутра
У ДРАГАЧЕВСКОМ селу Дучаловићи у тешким условима живе породице са осморо, односно четворо деце од којих најмлађе има свега месец дана. Власник и директор Пинк Медиа Гроуп, Жељко Митровић са супругом Милицом Митровић, посетио је ове породице и донео поклоне и новчану помоћ, а мајкама по букет цвећа.
24. 03. 2026. у 11:00
"СВИТАЦ" ЛЕТИ У ШТУТГАРТ: Тим академаца са седам факултета "Беоавиа" на међународном такмичењу представља нов модел
КАД се на писти поређају "путник", "аурора", "оса" и "кос", а међу њима затрепери и нови "свитац", делује као да се пред очима рађа мала ваздухопловна флота будућности.
24. 03. 2026. у 10:20
ИМАМО ПРАВО НА СЕЋАЊЕ, СУЗУ И ПОЧАСТ ЗА ЈУНАКЕ: Ауторски текст Милоша Вучевића поводом 27 година од почетка агресије НАТО-а на СРЈ
САВЕТНИК председника Србије за регионална питања и лидер Српске напредне странке Милош Вучевић поручио је данас, на годишњицу НАТО бомбардовања Србије, да имамо право на сећање, сузу и почаст за јунаке.
24. 03. 2026. у 09:42
ПОПОВИЋ: НАТО бомбардовање Србије је тероризам скривен иза лажне маске хуманости
МИНИСТАР у Влади Србије задужен за међународну економску сарадњу и област друштвеног положаја цркве у земљи и иностранству Ненад Поповић изјавио је поводом 27. годишњице НАТО бомбардовања Савезне Републике Југославије да бомбардовање наше земље представља догађај без преседана у новијој историји, током којег је нападом на једну суверену државу најгрубље прекршено међународно право и поткопани темељи безбедности у Европи.
24. 03. 2026. у 09:10
Коментари (0)