ГУЖВЕ НА СВЕ СТРАНЕ У БЕОГРАДУ: На овим деоницама саобраћај стоји, возила не мрдају (ФОТО)
ГУЖВЕ у саобраћају на београдским улицама полако се захуктавају пред највећи шпиц који се очекује у наредним сатима.
Foto: Naxi Kamere
Успорен саобраћај стандардно је на мосту Газела, мада гужве нису заобишле ни друге делове града.
Foto: Naxi Kamere
Како се види на снимцима са градских камера, аутомобили се споро крећу на најфреквентнијим саобраћајним правцима. На мото-путу је закрчење све од скоро Змаја па до Душановца, а Панчевачки мост је вечито у црвеном ка граду. Све се црвени и на Аутокоманди и свим прилазима том кружном току.
Foto: Naxi Kamere
На Бранковом мосту још нема великих гужви, а углавном се стварају у једној траци, која води ка центру града.
Што се тиче осталих мостова, гужве у саобраћају почињу на мосту преко Аде, и на Плавом мосту у једном правцу.
Foto: Naxi Kamere
Гужве су и у центру града, у Немањиној улици, Таковској...
Foto: Naxi Kamere
И на Новом Београду су гужве, а како се може видети на градским камерама, најкритичније је на кружном току и у Улици Јурија Гагарина.
(Информер)
БОНУС ВИДЕПО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)