ВРЕМЕ ДАНАС: Хладно и облачно јутро, после подне разведравање
ВРЕМЕ у Србији ујутру хладно, местимично са слабим мразем, ујутро и пре подне претежно облачно и суво, а после подне се очекује разведравање, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).
Фото Д. Миловановић
Ветар слаб и умерен, на истоку и јак, западни и северозападни. Јутарња температура од -3 до 3, а највиша дневна од 2 до 6 степени.
Време у Београду
Јутро хладно на ширем подручју града, са слабим мразем.
Ујутро и пре подне претежно облачно, док се од средине дана очекује разведравање.
Ветар слаб и умерен, западни и северозападни. Јутарња температура од -2 до 0, највиша дневна око 4 степена.
Време наредних дана
Према изгледима времена у Србији за наредних седам дана, до 3. јануара 2026. године, ујутро се очекује слаб и умерен мраз, а дневна температура биће у интервалу од 1 до 6 степени.
Током дана биће променљиво облачно, у појединим данима са локалном појавом краткотрајног снега или пљуска снега, уз умерен и јак северозападни ветар.
(Спутњик)
Препоручујемо
ДАНАС ЈЕ ЦРВЕНО СЛОВО: Шта се ради да се тело очисти од болести
03. 06. 2026. у 00:01 >> 00:01
ВРЕМЕ ДАНАС ВЕОМА НЕСТАБИЛНО: Биће врућине, али и града, пљускова...
03. 06. 2026. у 00:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)