"БИЋЕ СРПСКИ И ЗАДАР И СКАДАР!" Овако је говорио војвода Момчило (ВИДЕО)
СКИНУО сам мантију, узео митраљез јер нисам могао да гледам на моје очи да мој народ кољу усташки кољачи, говорио је четнички војвода Момчило Ђујић.
Фото: Википедија
- Биће српски и Задар и Скадар. Задар нам припада, а Скадар је био престоница српских краљева. То ће се обновити поново - говорио је Момчило Ђујић.
За генерала Дражу Михаиловића, војвода је рекао да је ушао у историју света.
- Кад је сва Европа била у ропству, кад се ваљала наци-фашистичка аждаја према Русији, Дража је дигао заставу борбе за слободу, није признао капитулацију и наставио је борбу до смрти - рекао је Момчило Ђујић 1990. године.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)