ВРЕМЕНСКИ РОЛЕРКОСТЕР НЕ ПОПУШТА: Ево када стиже промена температуре и какво нас време чека наредних дана
ДАНС ујутру местимично слаб приземни мраз, а на југозападу, југу, југоистоку и истоку Србије и слаб мраз на 2m висине.
Фото: Депоситпхотос
Током дана претежно сунчано и топло за овај период године, а само се на северозападу Војводине, на западу и југозападу Србије уз умерену облачност понегде очекује краткотрајна киша или пљусак током поподнева. Ветар слаб до умерен, источни и југоисточни. Највиша дневна температура од 17 до 21 °С.
Foto: Printskrin
Током дана претежно сунчано и топло време за другу декаду марта са дневном температуром од 15 до 20 °С. У западној и југозападној Србији у поподневним сатима уз локални развој облачности понегде је могућа краткотрајна киша или пљусак.
У кошавском подручју ће поново наредног викенда, 14. и 15. марта, дувати умерен и јак југоисточни ветар.
У понедељак, 16. марта у другом делу дана на северу и западу, а затим и у осталим пределима пролазно наоблачење које ће понегде условити кишу или пљускове уз мањи пад температуре.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
Фондација Меридиан обрадовала 100 деце са Косова и Метохије на Ф4 Меридианбет КЛС
02. 06. 2026. у 16:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПРВИ ПУТ ОТВОРЕН СТАЉИНОВ ТРЕЗОР Нашли су право благо - део заплењен Романовима: "Осећам се као Индијана Џоунс који отвара пећину"
"НЕМА много ствари које су још увек историјски тренуци у овом тренутку. А ово би могао бити један од њих."
30. 05. 2026. у 13:45 >> 13:45
Коментари (0)