Колапс на граници са Србијом: Камиони стоје по 4 сата

ТЕРЕТНА возила чекају на излазу из земље на граничним прелазима Батровци, четири сата и Шид, два сата, саопштио је данас Ауто-мото савез Србије (АМСС).

Колапс на граници са Србијом: Камиони стоје по 4 сата

FOTO TANJUG/ ALEKSANDRA PLAVŠIĆ/

Према информацијама Управе граничне полиције од 17.15 часова, за путничка возила нема задржавања на граничним прелазима.

Према последњим информацијама добијеним од "Путева Србије", на наплатним станицама нема задржавања возила.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести