МЕТЕОРОЛОГ Недељко Тодоровић изјавио је данас да су у Србији уобичајене температуре за ово доба године, као и да је још увек питање да ли ће наредно лето бити екстремно топло као што су била два претходна два лета.

Коментари (0)