У ОКВИРУ програма „Жене са инвалидитетом – жене са интегритетом“, 18. и 19. јуна у Београду одржана је дводневна радионица под називом „Оснаживање жена са инвалидитетом – глас жена, право на избор и видљивост“.

Коментари (0)