РХМЗ издао УПОЗОРЕЊЕ: И данас велика количина падавина, у престоници ПЉУСКОВИ од раног јутра!

Марија Стевановић
Марија Стевановић

18. 06. 2020. у 07:00

Јутарња температура од 12 до 18, највиша дневна од 23 до 27 Ц

РХМЗ издао УПОЗОРЕЊЕ: И данас велика количина падавина, у престоници ПЉУСКОВИ од раног јутра!

Фото: Танјуг

ДО ПЕТКА ће у Србији бити променљиво време са пљусковима и грмљавином, локално са обилним падавинама од 20 до 40 мм за кратак временски период, а понегде и значајно више.

У Србији ће данас бити променљиво облачно, пре подне на северу и истоку, после подне и у осталим крајевима местимично са кишом, пљусковима и грмљавином.

Локално се очекују обилне падавине за кратак временски период.

Фото: Принтскрин

Tekst potpisa

Ветар слаб и умерен западни и северозападни. Јутарња температура од 12 до 18, највиша дневна од 23 до 27 Ц.

И у Београду данас променљиво облачно, пре подне повремено са слабом кишом, после подне и краткотрајним пљусковима са грмљавином.

Ветар слаб и умерен западни и северозападни. Јутарња температура око 17, највиша дневна око 25 Ц.

До 25. јуна задржаће се променљиво облачно са честом појавом кише, пљускова и грмљавина.

Понегде се очекују јаки пљускови и обилније падавине. Температура око или мало испод просечних вредности – од 20 до 26 Ц.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе