ДРАМА СЕ НАСТАВЉА: Полиција дошла до поплављене куће - Од брачног пара ни трага ни гласа
Од старијег брачног пара Богојевић, осамдесетосмогодишњег Радољуба и његове супруге Смиљке из једног студеничког засеока које је, како се претпоставља, бујица буквално заробила у кући, још нема ни трага ни гласа.
Фото: Г. Шљивић
Након вишестаних неуспешних покушаја да њиховој поплављеној кући, четири километара низводно од средњовековног манастира Студеница, приђу чамцима и сајлама, припадници ватрогасно-спасилачке јединице покушали су да их евакуишу хеликоптером.
Фото: Г. Шљивић
Фото: Г. Шљивић
Овдашњи мештани кажу да су последњи контакт са овим старијим брачним паром имали у уторак око 6 сати ујутро и да од тада о њима немају никакве информације.
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)