Како ће се нове мере одразити на вртиће, кафиће и ГСП
Председник Србије Александар Вучић обратио се јавности поводом нових мера за сузбијање епидемије Ковид-19.

Фото: Г. Шљивић
Председник објаснио је како ће, поводом нових мера, функционисати вртићи, ГСП, кафићи...
- Вртићи, ГСП, кафићи, све ће радити нормално, али се мора поштовати дистанца. Молим вас да поштујете дистанцу и да се чувамо. Неће нико излазити да вас бије и хапси, али морате бити одговорни - рекао је Председник Србије.
Председник Србије Александар Вучић рекао је данас да ће коначну одлуку о увођењу полицијског часа за викенд донети Кризни штаб и истакао да ће највероватније трајати од петка од 18 часова до понедељка у 5 сати ујутру.
Одговарајћи на питање новинара да ли се полицијски час односи само на Београд или на целу Србију, Вучић је одговорио да би он лично волео да важи за целу Србију, али да ће и о томе одлучити Кризни штаб.
"Кризни штаб ће донети коначну одлуку, можда се догоди да тога (полицијског час) не буде, ако бројеви буду бољи у наредна два дан, у шта не верујем...", рекао је Вучић.

ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)
У КИЈЕВУ и низу украјинских региона проглашена је ваздушна претња од удара руских балистичких ракета, саопштено је данас из Ваздухопловних снага украјинске војске. Руси су дроновима силовито ударили на Харков и Дњепар, има мртвих и повређених.
30. 09. 2025. у 18:36

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)