ВРАЋАЈУ СЕ РЕДОВНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ: Кризни штаб поново пред новинарима сваки дан од 15 сати
10. 07. 2020. у 11:24
КРИЗНИ штаб за сузбијање епидемије корона вируса поново ће се од понедељка, 13. јула, свакодневно обраћати јавности на прес конференцијама у 15 сати, сазнаје Танјуг у Влади Србије.
Повезане вести

Кисић Тепавчевић KАТЕГОРИЧНА: Од короне сада оболевају само они који ОВО дозволе
Граница између Бугарске и Грчке затворена је за држављане који не припадају Еврозони, међу којима је и Србија.
17. 06. 2020. у 19:57
Најновије из рубрике

МЕТЕО АЛАРМ У СРБИЈИ ПАКЛЕНИ ДАНИ СУ ПРЕД НАМА: Временска прогноза за уторак, 12. август
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
12. 08. 2025. у 01:00

ИЗДРЖИТЕ ПИК ТОПЛОТНОГ ТАЛАСА: Ево кад стиже захлађење
НАКОН пика топлотног таласа у Србију стиже нагло захлађење и то већ 19. августа, открио је метеоролог Иван Ристић.
11. 08. 2025. у 20:52

ХЕЛИКОПТЕР ИЗ СРБИЈЕ ВЕЋ ГАСИ ПОЖАРЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: Руска летелица у акцији
РУСКИ хеликоптер "Камов", који је око 17 часова слетео у Подгорицу из Србије већ је ангажован на гашењу пожара у Црној Гори из ваздуха.
11. 08. 2025. у 19:32

КНЕЗ ПАВЛЕ ОБАРА ДВЕ ВЛАДЕ НА ИСТИ НАЧИН: Кнез је споро стицао увид у мрежу интрига и дволичности које су владале политичким животу Србије
КАКО би питање будућег председника Владе било дефинитивно решено кнез Павле позвао је на аудијенцију заједно генерала Живковића и Милана Стојадиновића.
11. 08. 2025. у 18:00

ПО НАЛОГУ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: МУП Србије пружа помоћ Црној Гори у гашењу пожара
ПО налогу председника Александра Вучића, МУП Србије у складу са Споразумом између Владе Републике Србије и Владе Републике Црне Горе о сарадњи у заштити од природних и других катастрофа, упутило међународну хуманитарну помоћ у гашењу пожара на локацији Ђурковићи - Рогами, у близини Подгорице.
11. 08. 2025. у 17:02
Коментари (0)