"НОВОСТИ" НА ЛИЦУ МЕСТА: У КБЦ "Др Драгиша Мишовић" од ковида лече оболеле малишане: Тек рођени, а већ се боре са короном (ВИДЕО)
10. 07. 2020. у 11:00
БЕБУ стару свега 24 дана у соби Дечје болнице за плућне болести и туберкулозу узима у наручје медицинска сестра у скафандеру са маском и под визиром.
Повезане вести

Болница у Земуну постаје ковид: Спрема се и "Бањица", цео КЦС постаје Ургентни, ВМА прима цивиле
МИНИСТАР здравља Златибор Лончар одржао је јутрос састанак са директорима болница у Србији и како сазнајемо, Земунска болница постаје ковид, а имаће и тријажни центар као што има и КБЦ Бежанијска коса, која је већ у ковид систему.
02. 07. 2020. у 11:15

Монитор је искључен, стало је једно срце. Ковид је однео живот, а лекари Интензивне неге КБЦ "Бежанијска коса" поручују: Још нисмо видели сва лица короне (ВИДЕО)
У ИНТЕНЗИВНОЈ нези КБЦ "Бежанијска коса" чује се само рад апарата. У овој београдској болници од ковида 19 лечи се нешто више од 300 пацијената. Животно је угрожно њих 25. Дишу помоћу респиратора, док је деветоро пацијената на неинвазивној механичкој потпори дисању. Просек година оболелих је 53, а скоро 90 одсто су мушкарци. Дежурни лекар искључио је монитор изнад болесничког кревета. Пацијент је изгубио битку са ковидом. Доктор тихо каже - такав је сваки дан. Особље, као да се ништа није догодило, наставља да се бори за сваког од готово 30 тешко оболелих...
01. 07. 2020. у 21:30

Од данас ковид болница у Пожаревцу: Стижу пацијенти из Београда и осталих градова
Актуелна епидемиолошка ситуација у Браничевском и Подунавском округу је претећа, каже директорка пожаревачког Завода за јавно здравље Ана Јовановић и додаје да болница у том граду данас постаје ковид болница.
06. 07. 2020. у 10:01
Најновије из рубрике

СУДАР БЕСПРЕКОРНОГ РЕДА И МЛАДОГ МРАЧНОГ СВЕТА: Никад ниједан политичар не види ништа лоше у гомили, ако се није окупила против њега
НА УЛИЦАМА се гомила котрљала, као на траци без краја...
30. 06. 2025. у 18:00

ОКО 7,5 ОДСТО ПЕНЗИОНЕРА ПРИМА ВИШЕ ОД 100.000 ДИНАРА: Откривено где су највеће, а где најмање пензије?
У СРБИЈИ је у априлу било 1.657.668 пензионера, што је за 119 више него у децембру прошле године а за 6.353 више него у децембру 2023. године, када их је било 1.651.315, наводи се у најновијем броју "Гласа осигураника".
30. 06. 2025. у 16:32

СРЕЋА ДОЛАЗИ У ПАРУ – НОВИ ЏЕКПОТ НА ОМИЉЕНИМ ВИРТУАЛИМА
АДМИРАЛБЕТ је поново подигао улоге, јер вас од сада на играма Lucky Balls и Lucky Greek чека нешто заиста посебно!
30. 06. 2025. у 16:00

ЧИН ЉУБАВИ И СОЛИДАРНОСТИ КОЈИ СЕ НЕ ЗАБОРАВЉА: Жељко Митровић обезбедио деци без родитељског старања чак два БРОДА
МАЛИШАНИ су пресрећни, а њихови осмеси све говоре.
30. 06. 2025. у 14:00

МИНИСТАРСТВО ЗДРАВЉА: Блокаде директно угрожавају животе и здравље грађана Србије
МИНИСТАРСТВО здравља хитно скреће пажњу јавности на директно угрожавање живота и здравља грађана Србије до којих може доћи као последица блокада саобраћајница.
30. 06. 2025. у 09:39
Коментари (0)