ИНСТИТУТ ЗА РЕУМАТОЛОГИЈУ ОД ДАНАС У КОВИД СИСТЕМУ
13. 07. 2020. у 08:14
ИНСТИТУТ за реуматологију у Београду од данас ће бити у ковид систему.
Повезане вести
Врање добија четврту Ковид Болницу
Због потребе за хоспитализацијом пацијената код којих је потврђен ковид вирус или имају симптоме у Врању ће бити отворена још једна Ковид болница, у згради Психијатрије, потврдила је директорка Здравственог центра др Љиљана Антић.
07. 07. 2020. у 12:19
У Клиничком центру Војводине 159 пацијената са Ковидом-19
У Клиничком центру Војводине тренутно се лечи 159 пацијента код којих је потврђено да су оболели од вируса Ковид- 19.
07. 07. 2020. у 09:37
И део новог Клиничког центра у Нишу постаје ковид болница
Због повећања броја новозаражених на југу Србије, нови Клинички центар у Нишу поново ће бити ковид болница, и то четврти и пети спрат нове зграде.
07. 07. 2020. у 09:27
Држава припрема план одбране од вируса: Градимо две нове болнице за јесењи удар короне
СРБИЈА ће, највероватније, градити две нове болнице, како би други талас ковида, који се очекује крајем јесени и почетком зиме, дочекала са већим болничким капацитетима. Према сазнањима "Новости", једна од њих биће у Београду, а друга у Краљеву или Крушевцу.
07. 07. 2020. у 09:00
Од данас ковид болница у Пожаревцу: Стижу пацијенти из Београда и осталих градова
Актуелна епидемиолошка ситуација у Браничевском и Подунавском округу је претећа, каже директорка пожаревачког Завода за јавно здравље Ана Јовановић и додаје да болница у том граду данас постаје ковид болница.
06. 07. 2020. у 10:01
Најновије из рубрике
АКО ДОБИЈЕТЕ ОВАКВУ ПОРУКУ НА "WHATSAPPU" НЕ ОТВАРАЈТЕ ЈЕ: Шири се нова, опасна превара
НАИЗГЛЕД безазлена порука која ових дана кружи WhatsApp-ом заправо може бити опасна превара.
09. 11. 2025. у 20:18
НЕСТАО НЕДЕЉКО ЛАЗИЋ (35) ИЗ РУМЕ: Нема га шест дана
НЕДЕЉКО Лазић (35) из Руме нестао је пре шест дана.
09. 11. 2025. у 20:07
СТИЖЕ ЈАЧЕ ЗАХЛАЂЕЊЕ, ПОЗНАТ ТАЧАН ДАТУМ: Огласио се РХМЗ
УМЕРЕНО до потпуно облачно, до краја дана на југу и југозападу, а током ноћи и у већем делу земље местимично са кишом, стоји у најновијој најави РХМЗ.
09. 11. 2025. у 18:17
ПРОМЕНЕ НА БЕОГРАДСКИМ УЛИЦАМА ЗБОГ ДАНА ПРИМИРЈА: Тиче се саобраћаја
ЗБОГ државног празника, Дана примирја у Првом светском рату, долази до промена у раду јавног превоза.
09. 11. 2025. у 17:49
ЗА ЈЕЛЕНИНО ЛЕЧЕЊЕ ТРЕБА 76 МИЛИОНА: Тинејџерки из Београда потребна помоћ хуманих грађана
ТИНЕЈЏЕРКИ Јелени Мишић (14) из Београда, којој је установљен злоћудни тумор на мозгу, неопходна је помоћ свих грађана како би се прикупила средства за њено лечење. Налазом је утврђено да Јелена има дифузни високоградусни глиом педијатријског типа, а адекватну терапију може да добије само у иностранству за шта је неопходно прикупити 76.700.000 динара.
09. 11. 2025. у 16:46
Коментари (0)